KONST / Litografier / Färglitografi 15396101
nr 1539 6101
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Signerad, numrerad 36/125. Färglitografi, bildmått: 66x50 cm, yttermått inklusive ram: 76x60 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
måndag 8 maj 2023
kl 19:56:52
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström